Mít krásnou podlahu doma nebo v kanceláři je splněný sen, aby podlaha dlouho vydržela, vyžaduje denní péči a pravidelnou údržbu, která zajistí dlouhodobé fungování. Linoleum je přírodní materiál, u pravidelného čištění můžete použít teplou čistou vodu, zbavíte tak podlahu povrchových nečistot, který se vytváří pravidelně. Na větší nečistoty už použijte přípravky vhodné pro linoleum.

             Základní čistící prostředek R

 

Základní čistící přípravek pro každodenní použití. Vhodné také po čištění po pokládce, má silnou rozpouštěcí schopnost na stavební nečistoty. Vhodný pro všechny elastické podlahy.

Základní čistící přípravek R nařeďte v poměru 1 : 5 nebo 1 : 3, záleží na odolnoti ochranného filmu, podlahu je vhodné před čištěním navlhčit. Přípravek na podlaze nesmí zaschnout, utírejte po úsecích a podlahu důkladně stírejte. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

          PU čistič

 

Optimální pro běžné denní čistění v domácnostech. Odstraní nečistoty setřením vlhkého mopu. Vhodný také pro čištění před ošetřením povrchu podlah.

PU čistič rozřeďte v poměru 1 : 200 (100 ml na 10 l vody). Jestliže používáte neředěný protředek, je nutné se vyhnout průvanu, slunečnímu svitu a vypnout podlahové vytápění, může dojít k poškození ochranného filmu. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

        LESK - 3000PU

 

Optimální pro běžné denní čištění v domácnostech. Vhodné také k rychlému oživení podlah s výrobní PU-úpravou povrchu. Než budete podlahu ošetřovat leskem, je nutné ji důkladně vyčistit, k tomu je určen Základní čistící přípravek R nebo PU-čistič.

Lesk 3000PU rozřeďte v poměru 1 : 100 (50 ml na 10 l vody). Jestliže používáte neředěný prostředek, je nutné se vyhnout průvanu, slunečnímu svitu a vypnout podlahové vytápění, může dojít k poškození ochranného filmu. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.

      MAT - 3000PU

 

Optimální pro běžné denní čištění v domácnostech. Vhodné také k rychlému oživení podlah s výrobní PU-úpravou povrchu. Chrání vrchní vrstvu podlahy elastickým, matným a protiskluzovým filmem, čímž zamezuje znečištění.

MAT 3000PU rozřeďte v poměru 1 : 100 (50 ml na 10 l vody). Jestliže používáte neředěný prostředek, je nutné se vyhnout průvanu, slunečnímu svitu a vypnout podlahové vytápění, může dojít k poškození ochranného filmu. Skladujte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.