Dobrý den,

   vítáme Vás na stránkách firmy Podlahy Korejtko s.r.o.. Dovolte nám, abychom se v krátkosti představili. S montáží podlah máme již 20 let zkušenosti. Firmu založil současný jednatel společnosti Miloslav Korejtko, který v tomto oboru nejdříve pracoval jako zaměstnanec a následně OSVČ. Postupem let přibývaly zakázky, a také první zaměstnanci. To vše vedlo postupně k rozvoji, od ledna 2017 je tak v obchodním rejstříku zapsána společnost s ručením omezeným místo živnosti.

   Hlavní náplní naší činnosti, jak již název napovídá, je prodej a montáž podlahových krytin. V nabídce naší společnosti najdete bohatý výběr laminátových, dřevěných a vinylových podlah. Prohlédnout si můžete i PVC, linoleum a koberce. V roce 2013 jsme svoji činnost ještě rozšířili o prodej a montáž interiérových dveří.

   Samozřejmostí pokládky podlahy je příprava podkladu, která je jednou z nejdůležitějších částí montáže, ze strany zákazníka je často zančně podceňována. Přitom pouze na kvalitně připraveném podkladu nová podlaha vynikne v celé kráse a podstatně se prodlouží její živnost. Proces nekončí ani položením podlahy, každá podlaha totiž potřebuje správnou údržbu, ale také slušné zacházení. Tím se dostáváme k poslednímu bodu sortimentu, který nabízíme. Zakoupit si u nás můžete čisticí a udržovací prostředky na konkrétní typ podlah.

   Firma Podlahy Korejtko s. r. o. je malou společností orientovanou převážně na koncového zákazníka. Jako subdodavatel zajišťujeme i větší projekty - školy, domovy pro seniory a nemocnice pro stavební firmy a developery. Jako autorizovaný prodejce pro kraj Vysočina také zastupujeme obchodní síť podlah Floor Forever.

A kde nás vlastně najdete? Naše vzorková prodejna se nachází v ulici Humpolecká 3891 v areálu bývalých kasáren (areál letiště). Na ploše přibližně 250 m2 si můžete prohlédnout zmíněný sortiment, prodejní asistentka Vám ochotně poradí a pomůže s výběrem.