Dobrý den,

   vítáme Vás na stránkách firmy Podlahy Korejtko s.r.o. a dovolte nám, se v krátkosti představit. Při pohledu do obchodního rejstříku zjistíte, že firma byla založena celkem nedávno, v lednu roku 2017, ale přesto má s montážemi podlah již dvacetileté zkušenosti. Je to dáno tím, že se celá firma transformovala z živnostenského podnikání jejího jednatele Miloslava Korejtka, který s podlahami začínal právě před dvaceti lety. Nejprve jako zaměstnanec a po té jako OSVČ. Zhruba před deseti lety zaměstnal svého bratra Josefa Korejtka a tato spolupráce nakonec vedla ke vzniku obchodní společnosti Podlahy Korejtko s.r.o..

   Hlavní náplní naší činnosti, jak již název napovídá, je prodej a montáž podlahových krytin. Tu jsme zhruba před deseti lety rozšířili o prodej a montáž interiérových dveří. V nabídce naší společnosti najdete bohatý výběr plovoucích podlah laminátových, vinylových i vícevrstvých dřevěných, stejně jako lepených podlah od vinylových a dřevěných po PVC a koberce. Samozřejmostí je příprava podkladu, která je jednou z nejdůležitějších částí montáže a je mnohdy ze strany zákazníka značně podceňována. Přitom pouze na kvalitně připraveném podkladu nová podlaha vynikne v celé kráse a podstatně se prodlouží její životnost. A položenou podlahou to samozřejmě nekončí. Podlaha, která má zákazníkovi, tedy Vám, dlouho sloužit, potřebuje mimo slušné zacházení, také správnou údržbu. Takže i čistící a udržovací prostředky jsou součástí naší nabídky, kterou si můžete prohlédnout na zhruba 250 m2 naší vzorkové prodejny v ulici Humpolecká č.p. 3891. Prodejna se nachází na úplném kraji Havlíčkova Brodu směrem na Humpolec v areálu bývalých kasáren.

   Firma Podlahy Korejtko s.r.o. je malou společností orientovanou převážně na koncového zákazníka, ale nebojíme se zajistit jako subdodavatel i větší projekty jako jsou školy, nemocnice či domovy pro seniory pro stavební firmy a developery. Kromě tohoto také zastupujeme jako autorizovaný prodejce pro Vysočinu obchodní síť podlah Floor Forever.