Rádi Vás přivítáme v našem interiérovém studiu na adrese Humpolecká 3891 v Havlíčkově Brodě. Převážná většina vystavených vzorků podlahových krytin je dostatečně velká, aby jste si mohli udělat představu o tom, jak bude hotová podlaha vypadat v ploše. Přesto není kolikrát od věci, podívat se na vzorek přímo na místě, kam je určen. Proto nabízíme možnost zapůjčení vybraných vzorků přímo k Vám domů. Není nic výjimečného, že si zákazník vybere dekor podlahy, ale nakonec zjistí, že daný odstín do prostoru dané místnosti vůbec nepasuje.

   Ovšem podlahy nejsou jediným sortimentem naší vzorkové prodejny. Dalším neméně důležitým prvkem v interiéru Vašeho nového domova jsou dveře. A přesně ty představují druhou polovinu naší nabídky. Již několik let si u nás můžete prohlédnout nabídku interiérových dveří české značky Solodoor. Naopak zcela nově se u nás seznámíte s dveřmi Hörmann. O garážových vratech Hörmann určitě slyšel každý, ale tento německý výrobce se nedávno vydal i cestou interiérových dveří. Naše firma si pokládá za čest, že jsme byli osloveni a od roku 2022 jsme se stali obchodními partnery značky Hörmann pro Havlíčkův Brod a okolí.

   V interiérovém studiu se Vás ujme naše asistentka, která Vám ráda představí a seznámí Vás s nabízeným sortimentem. Zodpoví Vám dotazy ohledně druhů a složení materiálů, typů podlah a dveří a samozřejmě Vás seznámí i s tím nejméně důležitým - s cenami. Věci technického rázu, jako jsou například technologické postupy ap, s Vámi potom rád probere technik při zaměřování přímo na stavbě.