Rádi Vás přivítáme v našem interiérovém studiu na adrese Humpolecká 3891 v Havlíčkově Brodě. Převážná většina vystavených vzorků podlahových krytin je dostatečně velká, aby jste si mohli udělat představu o tom, jak bude hotová podlaha vypadat v ploše. Přesto není kolikrát od věci, podívat se na vzorek přímo na místě, kam je určen. Proto nabízíme možnost zapůjčení vybraných vzorků přímo k Vám domů. Není totiž nic vyjímečného, že si zákazník na prodejně vybere určitý design podlahy, nechá se přesvědčit, aby si půjčil ještě dva, tři vzorky domů a nakonec se vrátí s úplně jiným designem, než byl ten původní.

   Ovšem podlahy nejsou jediným sortimentem naší vzorkové prodejny. Dalším neméně důležitým prvkem v interiéru Vašeho nového domova jsou dveře. A přesně ty představují druhou polovinu naší nabídky. Již několik let si u nás můžete prohlédnout nabídku interiérových dveří české značky Solodoor. Naopak zcela nově se u nás seznámíte s dveřmi Hörmann. O garážových vratech Hörmann určitě slyšel každý, ale tento německý výrobce se nedávno vydal i cestou interiérových dveří. Naše firma si pokládá za čest, že jsme byli osloveni a od roku 2022 jsme se stali obchodními partnery značky Hörmann pro Havlíčkův Brod a okolí.

   V interiérovém studiu se Vás ujme naše asistentka, která Vám ráda představí a seznámí Vás s nabízeným sortimentem. Zodpoví Vám dotazy ohledně druhů a složení materiálů, typů podlah a dveří a samozřejmě Vás seznámí i s tím nejméně důležitým - s cenami. Věci technického rázu, jako jsou například technologické postupy ap, s Vámi potom rád probere technik při zaměřování přímo na stavbě.