Nabízíme dveře:

Dveře požárně odolné (DPO) –instalují se tam, kde zákon vyžaduje rozdělení požárních úseků (např. do místnosti s kotlem na tuhá paliva). Lze je využít i jako bytové dveře. Dodáváme v jednokřídlé variantě s požární odolností 30 minut (EI2 30) či v dvoukřídlé variantě s požární odolností 30 minut (EI2 30). Možnost dodat v bezfalcové variantě (pouze v bezfalcové obložkové zárubněi s protipožární úpravou).

Dveře požárně bezpečnostní třída 2 (DPB 2) - používají se tam, kde normy bezpečnostní třídy RC 2 vyžadují protipožární uzávěr. Požární odolnost je 30 minut. Tyto vnitřní vchodové dveře navíc pomáhají zabránit vniknutí cizích osob do daného bytu či domu – dodávány jsou s pětibodovým bezpečnostním zámkem TRILOGIA s roztečí 90 mm a trny proti vysazení (umístěny na straně pantů pro použití v nové nebo stávající ocelové zárubni). Tyto dveře jsou určeny do kovové protipožární zárubně.

Dveře požárně bezpečnostní třída 3 (DPB 3) – požární odolnost je 30 minut. Zvýšená bezpečnost je zajištěna použitím pětibodového bezpečnostního zámku TRILOGIA s roztečí 90 mm a instalací třídílných pantů s integrovanými trny proti vysazení. DPB 3 dodáváme v bezpečnostní třídě RC 3. Z důvodu bezpečnosti se instalují vždy do námi nabízené ocelové zárubně pro DPB 3.