Vinyl Floor Forever

Style floor 1801

EXTRÉMNÍ ODOLNOST, TVRDOST A STABILITA

Proč vybrat podlahu s označením Original SPC Vinyl DIAMOND RIGID ?

... protože je to záruka, že taková podlaha spolehlivě zvládne vše, co si pro ni během svého života přichystáte!

 

Na současném trhu s podlahami stále více dominují rigidní vinylové podlahy. Před jejich výběrem je však dobré zpozornět. Není totiž rigid jako rigid! U některých rigidních podlah je nosné jádro lamely složeno z více materiálů, což nemůže zaručit, že taková podlaha bude odpovídat očekávaným nárokům na odolnost a stabilitu.

U našich vinylových podlah s puncem Original SPC Vinyl DIAMOND RIGID nosné jádro materiálu tvoří kámen/minerál (SPC = Stone Polymer Composite), a tak si můžete být jisti, že podlaha bude přesně taková, jakou ji chcete - extrémně odolná, tvrdá a rozměrově stabilní. Druhým faktorem, který přispívá k těmto vlastnostem, je i to, že se při výrobě nepoužívají změkčovadla. Tím je výsledný materiál tužší a tvrdší, a tedy i extrémně odolný a stabilní vůči teplotním změnám. Tyto podlahy pak oceníte i na chatách a chalupách, kde díky sezónnímu využívání není zaručena stejnoměrná teplota a vlhkost. Jejich výhodou je i to, že odolají také otlačeninám a drápkům domácích mazlíčků. Pokládají se rychle a jednoduše plovoucím způsoben, v rámci jedné místnosti až do plochy 225 m2 bez přechodových lišt.

Také z pohledu ekologie jsou tyto podlahy silné v základu. Neobsahují ftaláty, a až jednou přijde jejich čas, jsou i 100% recyklovatené.