Elegantní vzhled dřevěných podlah se zakládá především na její údržbě. Nabízené čistící prostředky od značky Bona, které u nás můžete zakoupit, jsou šetrné a efektivní pro čištění. Pravidelná údržba a čištění zajistí nejen prodlouženou životnost, ale také krásu a eleganci. Aby byla údržba jednodušší, zakoupit u nás můžete nejen čistící přípravky, ale také Bona sprej mop.

Dřevěné podlahy jsou specifický materiál, vybírejte tedy přípravky pouze na dané podlahy. Na dřevěné podlahy nejsou vhodné univerzální čistící prostředky, mohou zanechávat matný povlak. Nečistoty je důležité odstranit okamžitě, plocha podlahy se může obarvit nebo trvale poškodit. Při údržbě by se nemělo používat velké množství vody. Pravidelné přeolejování napomáhá především proti vodě, nepomůže vám při běžném opotřebení. Vhodný je především do prostoru kuchyně.

                   Čistič na olejované podlahy

 

Bezpečný a snadný přípravek pro čištění dřevěných olejovaných podlah. Při pravidelné údržbě zůstanou podlahy svěží a krásné. Na podlaze vytváří ochranný film. Jedná se o certifikovaný přípravek, který je šetrný a bezpečný.

                   Osvěžovač olejovaných podlah

 

Přípravek je šetrný a velice snadný na aplikaci, stačí jen nastříkat a setřít. K osvěžení podlahy není nutné užívat strojní čištění, využít můžete jen lokálně. Na podlaze zanechává lesklý vzhled a je rychleschnoucí. Nepoužívejte na voskované podlahy.

                                        Bona sprej mop

 

Praktický mop do každé domácnosti. Vytírání nezanechává velké množství vody. Je skladný, snadno se s ním manipuluje a přípravek vkládáte přímo k mopu, čímž si dávkujete množství naředěného přípravku a nemusíte neustále čistit hard.

                   Mýdlo na dřevo

 

Čistící a ošetřující přípravek, který je na bázi mýdla. Vhodný pro pravidelné čištění voskovaných, olejovaných a korkových podlah.

Přípravek nařeďte v poměru 1 : 100 (50 ml na 10 l vody), setřete mokrým hadrem a následně přetřete. Uchovávejte v suchu, chladu a mimo dosah dětí.