Elegantní vzhled dřevěných podlah se zakládá především na její údržbě. Nabízené čistící prostředky od značky Bona, které u ná můžete zakoupit, jsou šetrné a efektivní pro čištění. Pravidelná údržba čištění zajistí nejen prodlouženou životnost, ale také krásu a eleganci. Aby byla údržba jednodušší, zakoupit u nás můžete nejen čistící přípravky, ale také Bona sprej mop.

Dřevěné podlahy jsou specifický materiál, vybírejte tedy přípravky pouze na dané podlahy. Na dřevěné podlahy nejsou vhodné univerzální čistící prostředky, mohou zanechávat matný povlak. Nečistoty je důležité odstranit okamžitě, plocha podlahy se může obarvit nebo trvale poškodit. Při údržbě by se nemělo používat velké množství vody.

                           Čistič na parkety

 

Jedná se o rychlechnoucí a čistící přípravek na vodní bázi. Můžete ho okamžitě použít, stačí nastříkat a setřít. Dobře čistí nečistoty, prach a zanechává lesklý vzhled podlah.

                           Leštěnka na parkety lesk

 

Přípravek s vysokým obsahem lesku, obnovuje lesk dřevěných podlah, zajišťuje také jejich ochranu před pravidelným užíváním. Polyuretanové složení tvoří vrchní vrstvu podlah. Před aplikací lesku vyzkoušejte někde stranou přilnavost. Nepoužívejte na olejované a voskované podlahy.

                                 Leštěnka na parkety mat

 

Přípravek s vysokým obsahem matu. Ochraňuje podlahu před opotřebováním, a díky svému složení vyplňuje i drobné škrábance. Před aplikací lesku vyzkoušejte někde stranou přilnavost. Nepoužívejte na olejované a voskované podlahy.

                                          Bona spray Mop

 

Praktický mop do každé domácnosti. Vytírání nezanechává velké množství vody. Je skladný, snadno se s ním manipuluje a přípravek vkládáte přímo k mopu, čímž si dávkujete množství naředěného přípravku a nemusíte neustále čistit hard.