Kolekce Design Vinyl Home click představuje skvělý poměr cena-kvalita-design. Akční varianta click se ve svém složení může pochlubit kamennou vrstvou - RIGID, která přináší podlaze vysokou odolnost a stabilitu. Navíc obsahuje integrovanou podložku. Všechny dekory se vyrábí ve variantě lepené a click-Rigid.

Vinylová podlaha Venus click 0,55 se díky extrémní odolnosti a stabilitě hodí tam, kde hrozí pronikání vlhkosti. Navíc se pyšní antibakteriální úpravou. Vyrábí se ve variantě click s integrovanou korkovou podložkou nebo click bez podložky. Za výjimečnou stabilitou a odolností těchto vinylových podlah stojí především skutečnost, že nosné jádro SPC je s podílem minerálu a při výrobě se nepoužívají změkčovadla. Kombinací těchto dvou výrobních postupů je dosaženo toho, že výsledný materiál je tužší a tvrdší, a tedy i extrémně stabilní vůči teplotním změnám a slunečnímu záření. To je velká výhoda například pro sezónně využívané objekty, jako jsou například chaty a chalupy, kde lze očekávat kolísání teplot. Zároveň jsou vinylové podlahy s označením Diamond Rigid odolné proti otlačeninám a škrábancům od domácích zvířat. Pokládat je lze i na velké plochy až do 225 m2 bez přechodových lišt.

Kolekce Divino je vhodná do domácností i do středně komerčních prostor. Tato kolekce vyniká nad ostatními dekory novou autentickou povrchovou úpravou Embossing Register. Tento jedinečný vzor vytváří dojem pravé dřevěné struktury, která zdůrazňuje autentický charakter podlahy a vykresluje její léta. Díky této povrchové úpravě bude Vaše podlaha k nerozenání od pravé dřevěné podlahy.

Tato akce platí do 26.2.2021.

Více v souboru ke stažení.