Moduleo Select Click Cantera 46990

Moduleo Select Click Cantera 46990
Cena s DPH:1 298 Kč bal.
Cena bez DPH:1 073 Kč bal.
Cena za m2:871,20 Kč s DPH
Dostupnost:dod�v�me do 14 dn�
Záruka:24 měsíců

Popis produktu

Vinylové podlahy Moduleo jsou výjimečně pevné, což zaručuje dostatečnou odolnost pro použití v každém prostředí, a zároveň dodají každé podlaze nádherný vzhled.Jsou elegantní a detailní jako přírodní materiály, nemají však jejich nároky na údržbu.Podlahu zachováte v požadovaném stavu při dodržení menších nároků.

Odolnost vůči vlhkosti
Díky nášlapné vrstvě odolné vůči vlhkosti, která se jednoduše čistí, jsou podlahy Moduleo vhodné do každé místnosti, dokonce i do koupelny či kuchyně.

MODULEO SELECT
Upřednostňuje použití zejména v rezidenčních a lehce komerčních prostorech (2 mm celková tloušťka a 0,4 mm nášlapná vrstva u lepených lamel a 4,5 mm celková tloušťka a 0,4 mm nášlapná vrstva u lamel se systémem CLICK). Podlahy mají dvojí stabilizační mřížku  - sklovlákno,které minimalizuje tepelnou rozpínavost a zajišťuje lepší stabilitu jednotlivých lamel.

Systém Click
Systém Moduleo Click je navržený tak, aby umožňoval ještě rychlejší a jednodušší montáž. Každý kus jednoduše zapadne přímo na místo, přičemž jsou zachovány stejné estetické kvality jako při tradiční montáži, je to však rychlejší a nepotřebujete při tom lepidlo.

Rozměr CLICK 324 x 655 mm
Tloušťka 4,5 mm
Nášlapná vrstva 0,4 mm
Povrch PUR

*Pozn: Dodáváno v provedení pro celoplošné lepení nebo jako plovoucí (CLICK).

Balení : 1,49 m2

Dodáváme pouze celé balení
obytné prostory - namáhání vysoké veřejné a komerční prostory  - namáhání běžné snížená hořlavost vhodné do prostor s podlahovým vytápěním vodotěsnost pružných podlahových krytin stálé používání kolečkových židlí