Moduleo Select Classic Oak 24125

Moduleo Select Classic Oak 24125
Cena s DPH:2 060 Kč bal.
Cena bez DPH:1 703 Kč bal.
Cena za m2:532,40 Kč s DPH
Dostupnost:skladem
Záruka:24 měsíců

Varianty: Moduleo Select Classic Oak 24125

Označení požadovaného barevného provedení připište do poznámky k objednávce v kroku 3 - doručovací informace.

Moduleo Select Classic Oak 24125 obrázek 1

Popis produktu

Vinylové podlahy Moduleo jsou výjimečně pevné, což zaručuje dostatečnou odolnost pro použití v každém prostředí, a zároveň dodají každé podlaze nádherný vzhled.Jsou elegantní a detailní jako přírodní materiály, nemají však jejich nároky na údržbu.Podlahu zachováte v požadovaném stavu při dodržení menších nároků.

Odolnost vůči vlhkosti
Díky nášlapné vrstvě odolné vůči vlhkosti, která se jednoduše čistí, jsou podlahy Moduleo vhodné do každé místnosti, dokonce i do koupelny či kuchyně.

MODULEO SELECT
Upřednostňuje použití zejména v rezidenčních a lehce komerčních prostorech (2 mm celková tloušťka a 0,4 mm nášlapná vrstva u lepených lamel a 4,5 mm celková tloušťka a 0,4 mm nášlapná vrstva u lamel se systémem CLICK). Podlahy mají dvojí stabilizační mřížku  - sklovlákno,které minimalizuje tepelnou rozpínavost a zajišťuje lepší stabilitu jednotlivých lamel.

Rozměr 163 x 988 mm
Tloušťka 2 mm
Nášlapná vrstva 0,4 mm
Povrch PUR
Balení 3,87 m2
Možno odebrat pouze celé balení
Dodáváno v provedení pro celoplošné lepení.
obytné prostory - namáhání vysoké veřejné a komerční prostory  - namáhání běžné snížená hořlavost vhodné do prostor s podlahovým vytápěním vodotěsnost pružných podlahových krytin stálé používání kolečkových židlí